- STOWARZYSZENIE KELNERÓW POLSKICH -

- Kalendarz charytatywny „Powiat kluczborski. Stąd jesteśmy” i nagroda "Plaster Miodu' -

W Kluczborku ukazał się kolejny kalendarz charytatywny „Powiat kluczborski. Stąd jesteśmy”. Kolejne miesiące zdobią zdjęcia znanych osób, które odniosły sukces, a które wychowały się w Kluczborku.

W tym roku osobiście mogłem wziąć udział w tym przedsięwzięciu i moje zdjęcie podczas otwierania szampana metodą Sabrage, pojawiło się na styczniowej kartce kalendarza.

To ogromy zaszczyt dla mnie, gdyż kalendarz nie tylko promuje mnie jako kelnera, nie tylko promuje nasze Stowarzyszenie Kelnerów Polskich i powiat kluczborski, ale przede wszystkim POMAGA!

W sobotę 03.02.2018r, podczas charytatywnego balu i gali PLASTRY MIODU, otrzymałem nagrodę starosty kluczborskiego za promocję powiatu.

PLASTER MIODU - Jest to statuetka przyznawana za szczególne osiągnięcia na rzecz rozwoju i promocji powiatu kluczborskiego w kategoriach:
1. biznes;
2. turystyka;
3. kultura;
4. sport;
5. nauka;
6. promocja powiatu;
7. za całokształt działalności na rzecz rozwoju i promocji powiatu kluczborskiego.

Projektantem statuetki jest Józef Zając - kluczborski artysta plastyk. Głównym elementem statuetki jest ręka, która ma symbolizować pomocną dłoń, a plaster miodu - Ziemię Kluczborską. Podstawę statuetki zdobią motywy architektoniczne charakterystyczne dla każdej z gmin.

Z poważaniem i pozdrowieniami
Jan Jakimowicz